Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

FreshPlaza Globalny nacisk na produkty ekologiczne

2024-04-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W kwietniu FreshPlaza skupi się na sektorze ekologicznym. Czy jesteś hodowcą, importerem lub dostawcą produktów ekologicznych? Jeśli tak, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Możesz przesłać nam kilka informacji lub możemy zadzwonić do Ciebie na rozmowę kwalifikacyjną, po prostu daj nam znać. Możesz skontaktować się z info@freshplaza.com MarketingWould you...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem