Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

FreshPlaza Special na temat Republiki Południowej Afryki

2024-04-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym miesiącu FreshPlaza skupi się na wszystkim, co południowoafrykańskie. Czy jesteś hodowcą, importerem lub eksporterem, czy też zajmujesz się pakowaniem lub chłodzeniem? Jeśli jesteś w jakikolwiek sposób zaangażowany w biznes świeżych produktów, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Możesz przesłać nam kilka informacji lub umówić się na rozmowę kwalifikacyjną....

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem