Greencore zawiera umowę z firmą Bakkavor.
2025-05-15 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Sektor detaliczny rzadko kiedy był bardziej trudny, mówi szef Tesco: Handlowiec zmagany rosnącymi kosztami i biurokracją. Szef Tesco ostrzegł, że handel detaliczny rzadko kiedy był tak trudny, gdy jest zmagany z rosnącymi kosztami i biurokracją w kraju oraz kryzysami za granicą. Podczas wystąpienia na Kongresie Światowego Handlu Detalicznego Ken Murphy wskazał na
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem