Hiszpania spodziewa się wyprodukować 5,84 miliona ton cytrusów w sezonie 2024/2025.
2024-09-18 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Ministerstwo Rolnictwa, Rybołówstwa i Żywności prognozuje, że w sezonie 2024/2025 Hiszpania wyprodukuje 5,842 miliona ton cytrusów, który rozpoczął się 1 września. Elena Busutil, dyrektor generalny Produkcji Rolnej i Rynków, przedstawiła tę pierwszą prognozę wczoraj podczas spotkania.
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem