Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

IATA zakazuje przewożenia określonego owocu na pokładzie samolotu ze względu na jego potencjalną zdolność do samozapłonu.

2024-07-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Podróżni są informowani o zakazie przewożenia określonego owocu na pokładzie samolotu ze względu na potencjalne zagrożenie wybuchem. Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA) umieściło pewien produkt spożywczy na swojej najnowszej liście zakazanych przedmiotów do przewozu na pokładzie samolotu, podkreślając kwestie zdrowotne i bezpieczeństwo...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem