IFPA ogłasza listę kandydatów na Zarząd na rok 2025
2024-08-21 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Międzynarodowe Stowarzyszenie Świeżych Produktów Spożywczych (IFPA) ogłosiło listę nowych dyrektorów i członków zarządu na rok 2025. Wolontariusze zostaną potwierdzeni poprzez głosowanie udostępnione członkom i rozpoczną swoją działalność w zarządzie podczas Konferencji Globalnych Świeżych Produktów Spożywczych i Kwiatowych 2024.
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem