Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Jak ustala się ceny produktów na grillowanie z okazji 4 lipca?

2024-07-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com
To jest ostatni rok, kiedy 10-osobowy grill na Dzień Niepodległości będzie kosztował mniej niż 100 dolarów. To była jedna z kluczowych wniosków z corocznego indeksu grillowego Rabobank, który został przedstawiony w tym tygodniu, w którym ponad 80 analityków z Ameryki Północnej przyczyniło się do wniosków dotyczących cen żywności - od produktów mlecznych po napoje.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem