Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Jest to szansa dla naszych hodowców i dostawców na znalezienie nowego rynku w bezpośrednich dostawach do tych klientów".

2024-03-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym tygodniu na targach International Food & Drink Event w Londynie uruchomiono strefę poświęconą świeżym produktom. Stoiska ze świeżymi produktami zostały zorganizowane przez Nigela Jenny'ego i jego zespół z konsorcjum Fresh Produce. "Z punktu widzenia FPC i szerzej pojętej branży produkcyjnej, myślenie stojące za tym przedsięwzięciem jest...

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem