Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

MG Group ogłasza sprzedaż Premier Fresh Australia swoim długoletnim partnerom biznesowym.

2024-06-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Nowozelandzka spółdzielnia Market Gardeners Limited, działająca pod nazwą MG Group i należąca do producentów, ogłosiła sprzedaż 70% udziałów w australijskim przedsiębiorstwie Premier Fresh Australia partnerom biznesowym Anthony'emu Di Pietro i Markowi LoGiudice. Anthony Di Pietro, który był dotychczasowym dyrektorem generalnym i członkiem zarządu

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem