Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Naklejki z napisem 'shrinkflation' wchodzą w życie we francuskich supermarketach"

2024-07-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Wielka Brytania: Dyrektor Sainsbury's uważa, że należy zamknąć lukę w opłatach importowych Brytyjski szef supermarketu Sainsbury's (SBRY.L) powiedział we wtorek, że w Wielkiej Brytanii powinna zostać zamknięta luka podatkowa, która korzysta z zagranicznych platform e-commerce, takich jak Shein. Zgodnie z brytyjskimi przepisami podatkowymi, osoby fizyczne mogą zamawiać paczki.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem