Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

NFU wzywa do wstrzymania proponowanych zmian w standardzie SMETA

2024-03-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

NFU apeluje o wstrzymanie proponowanych zmian w przepisach wymagających od hodowców uiszczania opłat rekrutacyjnych za pracowników, które, jak się obawia, mogą mieć znaczący szkodliwy wpływ finansowy na rolnictwo i rozwijające się przedsiębiorstwa. Nowe wymagania dotyczące audytów siły roboczej SMETA (SEDEX Members Ethical Trade Audit) ujawnione w tym...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem