Nosidła i tace, podstawki pod garnki i tacki do rozmnażania zwiększają produktywność.
2024-08-07 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
ILIP Hortipack przez lata opracował innowacyjne rozwiązania w zakresie termoformowanych sztywnych plastikowych pojemników przeznaczonych dla szkółek roślin ogrodniczych i kwiatowych. Oferta jest podzielona na trzy rodzaje produktów: tacki do namnażania, nosidła z taczkami oraz uchwyty na donice do transportu lub uprawy.
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem