Ograniczenia dotyczące wody złagodzone dla niektórych rolników w Wielkiej Brytanii.
2025-07-22 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Ponad 150 rolników i plantatorów w hrabstwach Norfolk, Suffolk i Cambridgeshire będą mogli wznowić pobór wody po interwencji National Farmers' Union (NFU) w Environment Agency (EA). Decyzja ta następuje po wydanym w zeszłym tygodniu zakazie poboru wody, który początkowo dotyczył około 240 osób.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



