Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Partnerstwo ma na celu uczynienie międzynarodowego handlu świeżymi produktami rolnymi bardziej przewidywalnym.

2024-07-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Firma agrotechnologiczna ProducePay nawiązała partnerstwo z MAVRK Capital w celu finansowania programów przewidywalnej sprzedaży świeżych produktów rolniczych. MAVRK Capital zobowiązał się do minimalnej kwoty 500 mln dolarów na początek finansowania najlepszych producentów na całym świecie. Programy przewidywalnej sprzedaży ProducePay mają na celu pomóc...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem