Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Powodzie w Brazylii przynoszą duże straty dla małych plantatorów cytrusów.

2024-05-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W miarę jak pełen zakres szkód po ostatnich intensywnych opadach deszczu i powodziach na południu Brazylii jest obliczany, wstępne szacunki pokazują, że straty poniesione przez producentów cytrusów na obszarach wiejskich w dotkniętej prowincji Rio Grande do Sul przekraczają 1 miliard dolarów. Niestety, okazało się również, że niektórzy mniejsi

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem