Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Produkcja imbiru w Peru jest o 20% niższa, ceny będą wyższe.

2024-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Jedynym sposobem, w jaki ceny imbiru prawdopodobnie będą rosnąć, jest kontynuowanie wzrostu, ponieważ podaży z Peru w drugiej połowie 2024 roku przewiduje się, że będzie o około 20% niższa. Jest to spowodowane niekorzystnym klimatem, który spowodował gnicie bakteryjne w plantacjach imbiru. Antonio Méndez, menedżer ds. zaopatrzenia LATAM z firmy Only.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem