Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Raport fotograficzny International Food & Drink Event 2024

2024-03-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym tygodniu w londyńskim Excel odbyła się międzynarodowa impreza Food & Drink Event. Wydarzenie było ogromnym zgromadzeniem wszystkiego, co związane z żywnością i napojami, skierowanym do branży gastronomicznej, ze stoiskami z całego świata. W tym roku nie zabrakło sekcji poświęconej sektorowi świeżych produktów. Została ona zorganizowana przez The Fresh...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem