Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Respect" opatentował bohater targów NPE w Orlando

2024-06-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Technologia opracowana przez firmę Siropack, z siedzibą w Cesenatico (Forlì-Cesena), posiada długą serię patentów dotyczących automatycznych maszyn pakujących do świeżych produktów spożywczych, artykułów spożywczych i farmaceutycznych, i została zaprezentowana na targach NPE w Orlando (USA). Otrzymane opinie były szeroko pozytywne. Rocco De Lucia

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem