Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Sieć franczyzowych supermarketów obsługiwanych przez Consum pobiła rekord z 52 otwarciami w 2023 r.

2024-03-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Waitrose: 500 miejsc pracy zagrożonych w związku z planem zamknięcia magazynu w EnfieldWaitrose ujawniło plany zamknięcia magazynu dostawczego w północnym Londynie jeszcze w tym roku, narażając na ryzyko ponad 500 miejsc pracy. Sieć supermarketów rozpoczęła proces konsultacji w sprawie potencjalnego zamknięcia obiektu w Enfield, który został otwarty...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem