Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Sunak prezentuje przełomowy plan wsparcia o wartości 2,4 miliarda funtów mający na celu zwiększenie brytyjskiego rolnictwa i bezpieczeństwa żywności.

2024-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Premier Rishi Sunak ogłosił znaczący pakiet wsparcia dla brytyjskich producentów podczas Szczytu Od Farmy do Widelca w Wielkiej Brytanii, który odbył się na Downing Street. Środki mają na celu rozwiązanie wyzwań rolnictwa w Wielkiej Brytanii, a kompleksowy pakiet obejmuje środki mające na celu utrzymanie rocznego budżetu rolniczego na odpowiednim poziomie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem