"To jest najlepszy czas dla Chin w Europie, ponieważ obecnie nie ma dobrej jakości imbiru z Brazylii"
2026-03-18 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Brazylia przygotowuje się do kampanii imbiru z większym dostawami, chociaż sytuacja na rynku międzynarodowym nadal jest oznaczona przez konkurencję z Chin, niepewność logistyczną i napięcia geopolityczne wpływające na koszty transportu. Według Patricka Santany, dyrektora ds. sprzedaży w firmie Santana.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem




