Uprawa cytrusów w Tucumán spada do poziomów z 2017 roku.
2025-01-07 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Badanie geoprzestrzenne wykazało, że powierzchnia pod uprawą cytrusów w Tucumán zmniejszyła się w okresie 2017-2024. Badanie zostało przeprowadzone przez badaczy z Eksperymentalnej Stacji Rolniczej INTA w Famaillá i zostało przedstawione na VII Międzynarodowym Planowaniu Terytorialnym i Geograficznym.
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem