Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Wielkanoc to dobry czas na promowanie naszej oferty allium".

2024-03-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jak co roku, święta wielkanocne są doskonałą okazją do zaprezentowania lokalnych produktów sezonowych poprzez ekspozycje w sklepach. Alinéa Top Alliance "przeprowadza tego typu promocje co roku, otrzymując jedynie pozytywne opinie od naszych klientów, których sprzedaż i wolumeny rosną w tym okresie. Dla supermarketów jest to również okazja do wprowadzenia odrobiny oryginalności...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem