Współpraca między dwiema półkulami w celu zwiększenia dostaw persymonów.
2025-03-24 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Zainteresowanie twardymi persymonami nie dotyczy tylko Europy, ponieważ rozprzestrzenia się za granicę, a kilka firm sadzi setki hektarów w Ameryce Łacińskiej. Agronom Vito Vitelli uważa, że Urugwaj, Paragwaj i Brazylia to nowe tereny, na których można w bardziej nowoczesny sposób produkować perszymony wysokiej jakości.
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem