"Wyjazd do Chin otworzył nam oczy"
2026-01-12 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Ostatnia podróż do Chin, zorganizowana przez południowoafrykański bank dla około pięćdziesięciu południowoafrykańskich rolników, aby spotkać się z ludźmi produkującymi wiele z tego, co używają, była objawieniem - mówi Carl van der Merwe, potomek jednego z najstarszych rodzinnych gospodarstw w RPA i dyrektor zarządzający Boplaas 1743. "
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



