Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Wzrost wolumenu eksportu szacowany na sezon cytrusowy w RPA w 2024 r.

2024-04-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon eksportowy cytrusów w RPA w 2024 r. rozpocznie się na dobre w tym miesiącu. Grupy fokusowe Stowarzyszenia Producentów Cytrusów Afryki Południowej (CGA) przedstawiły swoje przewidywane wielkości eksportu na nadchodzący sezon podczas Forum Marketingu Cytrusów, które odbyło się w zeszłym tygodniu. "Ogólnie rzecz biorąc, wzrost wielkości eksportu...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem