Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Zagrożenia dla bezpieczeństwa żywności powodują wycofywanie produktów z rynku w Wielkiej Brytanii

2024-03-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Konsumenci w Wielkiej Brytanii zostali ostrzeżeni o wycofaniu kilku produktów z supermarketów uznanych za potencjalnie niebezpieczne do spożycia, z zaleceniem ich zwrotu w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. W szczególności płatki migdałowe Sainsbury's Flaked Almond są badane pod kątem zanieczyszczenia salmonellą, bakterią zdolną do wywoływania zatruć pokarmowych...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem