Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Ze względu na dobrą sytuację na rynku amerykańskim, Peru i Kolumbia nie weszły do Europy w znaczący sposób w tym roku".

2024-03-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Głównym producentem zaopatrującym rynek europejski o tej porze roku jest Brazylia, z mniejszymi dostawami z Peru, Kolumbii i Wietnamu. W przypadku USA, jak zawsze, dominującym graczem jest Meksyk z uzupełniającymi wolumenami z Ameryki Środkowej, głównie Gwatemali i Hondurasu. "Kolumbia się rozkręca...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem