Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Znalezienie alejki z żywnością biodynamiczną w Niemczech jest tak powszechne, jak znalezienie alejki z produktami ekologicznymi tutaj".

2024-03-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu ostatniej dekady liczba hiszpańskich operatorów z certyfikatem biodynamicznym rosła, a coraz więcej producentów zapoznaje się i wyraża zainteresowanie tym podejściem do produkcji żywności, które istnieje od 100 lat w 2024 roku, odkąd Rudolf Steiner oficjalnie postulował...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem