Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Destatis: Sprzedaż detaliczna produktów spożywczych w dół

2024-04-02 12:00

Według statystyk, realne obroty spadły o 2% w porównaniu do lutego 2023 r., podczas gdy obroty nominalne wzrosły o 0,7%.

W sumie firmy detaliczne w Niemczech wygenerowały o 1,9% mniejszy obrót w ujęciu realnym i o 1,8% mniejszy obrót w ujęciu nominalnym w lutym 2024 r. niż w styczniu 2024 r., skorygowany o efekty kalendarzowe i sezonowe. W porównaniu z tym samym miesiącem poprzedniego roku, luty 2023 r.Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Fruchthandel to międzynarodowa firma medialna z siedzibą w Düsseldorfie w Niemczech. Głównym zakresem działalności spółki jest świeże owoce i warzywa - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż po konsumentów. Korzenie Fruchthandel sięgają 1916 roku, kiedy powstał specjalistyczny magazyn "Früchtehandel", obecnie znany jako "Fruchthandel Magazin". Magazyn ustanowił się jako lider na rynku języka niemieckiego dzięki swojej eksperckiej wiedzy, aktualności i zaangażowaniu w temat owoców i warzyw. Oprócz tygodnikowego "Fruchthandel Magazin", spółka publikuje również specjalne krajowe i tematyczne edycje, roczny przewodnik branżowy i codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem