Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Forum Rezyklat to niemiecki standard minimalny określający, jak łatwość recyklingu powinna być mierzona. Jest to próba ustalenia kryteriów, które pozwolą określić, czy dany produkt jest łatwy do recyklingu czy nie. Jest to ważny krok w kierunku promowania

2024-07-04 10:00
Centralny Rejestr Opakowań (ZSVR) publikuje to corocznie, co zapewnia jednolitą ramę do oceny zdolności do recyklingu, głównie skierowaną do systemów dwufilarowych. Minimalny standard stał się również normą w przemyśle.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Fruchthandel to międzynarodowa firma medialna z siedzibą w Düsseldorfie w Niemczech. Głównym zakresem działalności spółki jest świeże owoce i warzywa - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż po konsumentów. Korzenie Fruchthandel sięgają 1916 roku, kiedy powstał specjalistyczny magazyn "Früchtehandel", obecnie znany jako "Fruchthandel Magazin". Magazyn ustanowił się jako lider na rynku języka niemieckiego dzięki swojej eksperckiej wiedzy, aktualności i zaangażowaniu w temat owoców i warzyw. Oprócz tygodnikowego "Fruchthandel Magazin", spółka publikuje również specjalne krajowe i tematyczne edycje, roczny przewodnik branżowy i codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem