Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Meklemburgia-Pomorze Przednie: Zmniejsza się uprawa jagód krzewiastych

2023-03-09 00:00

Jak wynika z danych Urzędu Statystycznego Meklemburgii-Pomorza Przedniego, w 2022 roku w Meklemburgii-Pomorzu Przednim łącznie 28 gospodarstw uprawiało jagody krzewiaste na powierzchni 201,5 ha. W porównaniu z rokiem poprzednim oznacza to spadek o 24,8 %. Całkowita ilość zbiorów jagód krzaczastych, wynosząca 169,4 t, była tylko nieznacznie niższa od wyniku z poprzedniego roku (172 t).

Dominującymi owocami w 2022 r. były

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem