Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

TSW 2023 – udany debiut w Kielcach i rekordowa frekwencja

2023-01-20 20:00
Źródło: Jagodnik.pl

Za nami Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2023 (TSW 2023). Dwudniowa impreza w tym roku odbyła się w obiektach Targów Kielce. Na 20 000 m2 powierzchni ekspozycyjnej swoje produkty i usługi zaprezentowało 311 wystawców z 15 krajów, nie tylko z Europy. Na spotkanie przybyli plantatorzy i uczestnicy ogrodniczej branży z Polski, a także z m.in. z Ukrainy, Litwy, Czech, Niemiec, Włoch, Łotwy, Słowacji, Holandii, Estonii, Białorusi, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Francji oraz Hiszpanii.

Wiele niepewności wzbudziła w uczestnikach TSW 2023 kwestia przeniesienia imprezy spod Warszawy do Kielc. Okazało się jednak, że decyzja

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem