Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

De minimis to zasada, zgodnie z którą niektóre kwoty lub środki finansowe są zbyt małe, aby podlegać szczegółowym przepisom lub ograniczeniom. Oznacza to, że w przypadku niewielkich kwot, np. dotacji czy ulg podatkowych, można zastosować uproszczone zasad

2024-06-07 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
6 czerwca 2024 r. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiedziało na korespondencję KRIR na podstawie wniosku Porozumienia Izb Rolniczych Polski Południowo-Wschodniej dotyczącego wsparcia dla gospodarstw rolnych w ramach pomocy de minimis.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem