Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Producentom, których uprawy zostały zniszczone, może być udzielone wsparcie w formie różnych środków, takich jak: 1. Odszkodowanie za straty - producenci mogą ubiegać się o odszkodowanie od odpowiednich instytucji lub ubezpieczycieli za straty spowodowan

2024-06-11 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
Producenci rolni, których uprawy zostały zdziesiątkowane przez przymrozki i gradobicia, mogą liczyć na różne formy wsparcia. W zależności od kraju i regionu, mogą mieć dostęp do różnych programów pomocowych, ubezpieczeń rolnych lub funduszy pomocowych. W Polsce producenci rolni mogą skorzystać z pomocy finansowej udzielanej przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), takie jak odszkodowania za szkody w uprawach, wsparcie na inwestycje czy dopłaty bezpośrednie. Istnieją także ubezpieczenia rolnicze, które mogą chronić rolników przed stratami spowodowanymi przez ekstremalne warunki pogodowe. W przypadku takich katastrof, producenci rolni powinni skontaktować się z odpowiednimi instytucjami państwowymi, aby uzyskać informacje na temat dostępnych form wsparcia i złożyć wnioski o pomoc.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem