Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Nowa gama Renault Kangoo

2013-06-24 11:36

Firmom i klientom prowadzącym działalność gospodarczą Renault proponuje wersję z 3 miejscami z przodu, dostępną w 3 długościach nadwozia. Kangoo Compact jest jedynym samochodem o pojemności poniżej 2,8 m3, który proponuje taką konfigurację. W gamie kombivana pojawia się nowa wersja - Kangoo Extrem o stylistyce samochodu terenowego.

Oprócz wersji z napędem elektrycznym o zerowej emisji podczas eksploatacji, Renault Kangoo proponuje gamę oszczędnych silników o wysokich osiągach, z których jeden - Energy dCi 90 - wyróżnia się niskim deklarowanym zużyciem paliwa. Poza napędem w 100% elektrycznym o zerowej emisji podczas eksploatacji, Kangoo może być wyposażony w ekonomiczne silniki spalinowe, a wśród nich jednostki Energy z wyjatkowo niskim zużyciem paliwa w swoim segmencie - Energy dCi 90 KM ma spalać 4,3 l/100 km i emitować 112 g CO2/km. Silniki Energy są wyposażone w system Stop and Start oraz układ odzyskiwania energii przy hamowaniu.

Nowe Kangoo, które we Francji można zamawiać od lutego 2013 r., pojawi się w sprzedaży w Europie w czerwcu br. Najtańsza furgonetka Kangoo kosztować będzie w Polsce od 51 200 zł netto a wersja elektryczna - od 83 900 zł netto.

Kangoo jako samochód dostawczy występuje w 15 wersjach (w tym Z.E.), w których objętość przestrzeni ładunkowej wynosi 2,3 - 4,6 m3. Wśród nich występuje także nowa opcja z 3 miejscami z przodu, w trzech długościach nadwozia: Compact, Express i Maxi (niedostępna w wersjach Z.E., Maxi 5-miejscowym i wersji z przedłużoną kabiną). Wersje kombivan, Kangoo, Grand Kangoo 5-miejscowe i 7-miejscowe posiadają za tylną kanapą przestrzeń bagażową 660 - 930 l. A w furgonetce Kangoo Maxi pojemność części ładunkowej i schowków sięga 4 600 l.

Słowa kluczowe: renault, renault Kangoo
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem
PODOBNE