Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

4 Klucze do biologicznego zwalczania mszyc w arbuzie

2023-01-17 22:00
Źródło: Fruittoday.com

Bioline Iberia, w swoim stałym zobowiązaniu do kontynuowania dostarczania birozwiązań dla problemów w terenie, położyła na stole klucze do kontroli mszycy w uprawach arbuzów, które już zaczynają się w Almerii.

Bioline Iberia, w swoim stałym zobowiązaniu do kontynuowania dostarczania birozwiązań dla problemów w terenie.

Przewidywanie, bioróżnorodność, specjalistyczne doradztwo techniczne i połączenie środków pomocniczych z innowacyjnymi systemami uwalniania to podstawy, które leżą u podstaw strategii biologicznego zwalczania mszyc w celu zapewnienia udanej uprawy tej wiosny - twierdzi Rocío López, kierownik ds. marketingu w Bioline Iberia.

Rocío López.

W tym sezonie arbuzowym konieczne jest przestrzeganie tych wskazówek i zaleceń, aby zapobiec ponownemu uszkodzeniu produktu gwiazdy wiosny przez mszyce:

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem