Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Agroponiente z kwitnącym rynkiem i ekologią

2016-02-10 21:00

Agroponiente to firma zlokalizowana na hiszpańskim południowym wschodzie, głównie w Almerii, ale także z obiektami wzdłuż wybrzeża Granady, uprawiająca i handlująca owocami i warzywami, takimi jak między innymi pomidor, ogórek, papryka, bakłażan, fasola, melony i arbuzy. Wielkość dostaw w obecnej kampanii jest przewidywana na podobnym poziomie jak w roku ubiegłym, z niewielkimi różnicami w zależności od produktu i w zależności od rozwoju rynku, a także czynników wpływających na niego, takich jak konkurencja zagraniczna, warunki pogodowe i inne ewentualności.

Nowe inwestycje w pakowanie i logistykę

W zakończonym właśnie roku firma zainwestowała ponad 2 mln euro w modernizację obiektów, głównie

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem