Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Alce nero wprowadza na rynek ekologiczną żywność homogenizowaną z soczewicy, marchwi i dyni

2023-01-20 21:00

Ważne jest, aby włączyć rośliny strączkowe do diety najmłodszych dzieci. Alce Nero proponuje nowe Omogeneizzato z soczewicy, marchwi i dyni: ekologiczne, warzywne i włoskie. Produkt jest częścią Alce Nero Baby Line, organicznej gamy dedykowanej dzieciom od 0 do 3 lat i ich specyficznym potrzebom żywieniowym. Produkowana jest we Włoszech w certyfikowanych zakładach jej członków i partnerów. Soczewica jest łuskana, aby była bardziej strawna

.

Zalecane od 6 miesiąca życia, zgodnie z zaleceniami pediatrów, zawiera łuskaną i rehydratyzowaną soczewicę, źródło białka roślinnego. Pozbawione zewnętrznej otoczki, są lekkostrawne i lekkie dla jelit. Dynia i marchewka uzupełniają przepis w równych ilościach, a ich kolor sprawia, że jedzenie dla dzieci nabiera atrakcyjności.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem