Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Asfertglobal osiąga nowy rekord sprzedaży w 2022 r.

2023-01-20 21:00
Źródło: Fruittoday.com

Asfertglobal, portugalska firma wielonarodowa specjalizująca się w rozwoju i komercjalizacji bio-nawozów, biostymulantów i produktów biokontroli, utrzymała tempo wzrostu, zamykając rok 2022 z 35% wzrostem obrotów w porównaniu z poprzednim rokiem i 10% wzrostem liczby pracowników, nie tylko w Portugalii, ale także w Meksyku i Hiszpanii.

.

W 2022 r. firma Asfertglobal wzmocniła swoją pozycję na scenie krajowej i międzynarodowej dzięki wzrostowi sprzedaży na kluczowych dla światowego rolnictwa rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, Meksyk, Turcja, RPA, Francja, Włochy i Portugalia.

.

Ten wzrost

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem