Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Besana w Marca z propozycjami zdrowymi i odpustowymi

2023-01-12 21:00

Innowacja, tradycja, elastyczność, jakość i zrównoważony rozwój. Besana (Importaco Group) prezentuje się na targach Marca (stoisko E28, hala 29) silna w swoich wartościach, które przekładają się na propozycje asortymentów suszu i owoców suszonych dla największych międzynarodowych detalistów. Ograniczone użycie cukru, soli i tłuszczu Linia opracowana dla Waitrose

“To dla nas mocno strategiczny wybór - skomentował Riccardo Calcagni, dyrektor generalny Besany. Besana zawsze była specjalistą w dziedzinie marek własnych, z których dziś czerpiemy 90% naszych obrotów. Od lat jesteśmy dostawcą czołowych europejskich marek, którym gwarantujemy oryginalne i ekskluzywne rozwiązania zarówno w zakresie produktu, jak i opakowania".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem