Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Certyfikat Europlatano IFS Food

2023-01-17 22:00
Źródło: Fruittoday.com

Po najtrudniejszym roku w historii sektora, firma wykazała swoje wyraźne zaangażowanie w różnicowanie poprzez jakość; i w najbardziej skomplikowanych okolicznościach udało się uzyskać certyfikat w ramach jednego z najbardziej rygorystycznych standardów jakości i bezpieczeństwa żywności, IFS Food.

IFS, International Food Standard, jest jednym z najbardziej rygorystycznych standardów jakości i bezpieczeństwa żywności w Europie.

IFS, International Food Standard, to standard pochodzenia europejskiego opracowany głównie przez stowarzyszenia dystrybutorów z Francji, Niemiec i Włoch, który obecnie cieszy się dużą akceptacją i wpływem w większości krajów Unii Europejskiej (supermarkety takie jak Metro, Carrefour, Lidl, Mercadona czy Coop). Norma ta ustanawia wspólny standard bezpieczeństwa żywności dla wszystkich procesów oraz jednolitą metodę oceny - certyfikację przekrojową.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem