Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Consum rozszerza system kas samoobsługowych

2023-01-16 22:00
Źródło: Fruittoday.com

Consum rozszerzyło system selfcheckout na 26 kolejnych sklepów i w 2022 roku osiągnęło 50 supermarketów z możliwością płatności autonomicznej. Łącznie zainstalowano już 174 kasy, a plan na 2023 rok zakłada rozszerzenie go na 20 kolejnych supermarketów. Dzięki temu innowacyjnemu projektowi, który rozpoczął się w 2021 roku od 24 sklepów, Spółdzielnia podtrzymuje swoje zaangażowanie w rozwój procesów automatyzacji, które poprawiają doświadczenie klienta.

Za pomocą tego innowacyjnego projektu, który rozpoczął się w 2021 roku od 24 sklepów, Spółdzielnia kontynuuje swoje zaangażowanie w rozwój procesów automatyzacji, które poprawiają doświadczenie klienta.

Celem jest przyspieszenie zakupów i uniknięcie kolejek dla klientów, którzy robią drobne zakupy i płacą kartą kredytową. W tym systemie klient bezpośrednio skanuje produkty, a następnie autonomicznie dokonuje płatności kartą.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem