Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Eureka Sunrise de BerryWorld zdobywa nagrodę Sabor Superior.

2023-01-17 22:00
Źródło: Fruittoday.com
BerryWorld informuje, że odmiana borówki Eureka Sunrise z programu odmianowego Mountain Blue otrzymała nagrodę Superior Taste przyznawaną przez International Taste Institute. Jagody Eureka Sunrise, uprawiane wyłącznie w Europie i Afryce przez plantatorów BerryWorld, uzyskały 86,5% punktów od sędziów i otrzymały dwugwiazdkową nagrodę Superior Taste, co czyni je dwunastą odmianą w portfolio BerryWorld, która otrzymała to wyróżnienie. "Jesteśmy zachwyceni otrzymaniem tej nagrody, która jest uznaniem naszej globalnej strategii oferowania najlepszych czerwonych jagód premium przez cały rok; odmian, które zostały nagrodzone dwiema gwiazdkami.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem