Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Fresh Ideas: "Wprowadzanie nowych produktów dzięki rewolucji Hpp" #hortfruit revolution

2023-01-09 22:00

Rewolucja Hpp i jej wielokrotne deklinacje w kilku sektorach: grupa ParmaFood, znana w świecie owoców i warzyw z marki Fresche Idee należącej do firmy z grupy Parma Is, jest obecnie zdywersyfikowaną rzeczywistością produkcyjną we włoskim sektorze świeżej żywności, z obrotem ponad 60 milionów euro i 300 pracownikami poniżej 30 roku życia pracującymi w firmie. Z trzema maszynami Hpp (cztery do 2023 roku) stanowi największe w Europie centrum obróbki produktów spożywczych tą innowacyjną technologią, która nie tylko wydłuża okres przydatności do spożycia, ale także gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo żywności. Prezes Giulio Gherri opowiada o wielu innowacjach na rok 2023, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy Marca 2023. Grupa coraz częściej inwestuje w sektor owoców i warzyw dzięki technologii Hpp.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem