Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Innowacyjne brokuły Bimi prezentowane przez Sipo na targach Marca 2023

2023-01-23 21:00

Bimi brokuły nie są całkowitą nowością na włoskim rynku, co mogliśmy zaobserwować kilkakrotnie w ostatnich latach, ale do tej pory, po zapowiedziach i krótkim okresie marketingowym, zawsze znikały z radaru. Bimi to w 100% jadalne brokuły opracowane przez firmę nasienną Sakatais obecnie sprzedawane we Włoszech przez Sipo, jak wyjaśnia Massimiliano Ceccarini, dyrektor generalny firmy z siedzibą w Romanii, w filmie.

Sipo zaprezentowało je ponownie na targach Marca Fresh 2023, skupiając się na innowacyjności, smaku, przekrojowym zastosowaniu i właściwościach odżywczych. Jest to produkt dostępny przez cały rok, ponieważ uprawia się go na różnych obszarach; obecnie produkcja włoska jest w fazie testów. Dzięki ciągłości dostaw możliwe jest utrzymanie stałego poziomu cen w obrębie obszarów sprzedaży. Bimi’ski sukces za granicą

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem