Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Kiwi Zespri Sungold, trzy etapy dla stałej wysokiej jakości

2023-01-21 21:00

Żółty owoc kiwi, któremu Zespri nadaje nazwę SunGold, co jest nawiązaniem do słońca i złota, czyli kolorów jego miąższu, jest zbierany w prowincji Latina w Lacjum. Tak, ponieważ ta odmiana kiwi już od kilku lat rośnie obok odmiany o zielonym miąższu i cieszy się sporym powodzeniem wśród konsumentów.

Wybraliśmy się na pola niektórych gospodarstw w prowincji Latina, aby obserwować fazy zbioru, a następnie do punktu transferowego Punto Frutta w Cisterna di Latina, który jest własnością Salvi, gdzie jakość jest oceniana i sortowana przed przygotowaniem w opakowaniu. Jest to kluczowy moment w przetwórstwie, aby utrzymać wysoką i stałą jakość, co jest wymogiem coraz częściej stawianym przez duże sieci handlowe, ale także przez konsumentów. Trzy podstawowe fazy postgradu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem