Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Koppert wprowadza na rynek "pakiety bioróżnorodności", aby zwiększyć skuteczność kontroli biologicznej w ciągu całego roku

2023-01-16 22:00
Źródło: Fruittoday.com

Koppert rozpoczął wprowadzanie do obrotu kilku partii z różnymi gatunkami roślin, które nadają się zarówno do tworzenia obszarów rezerwuarowych w szklarniach i uprawach wewnętrznych, jak i do rozwijania żywopłotów na terenach zewnętrznych. Do przygotowania partii wybrano gatunki roślin, które najlepiej pasują do każdego przypadku, aby móc je łączyć zgodnie z potrzebami każdej uprawy i zapewnić kwitnienie przez cały rok.

Dzięki rozpoczęciu komercjalizacji nowych partii firma będzie mogła zaoferować szeroką gamę gatunków roślin.

Wprowadzając na rynek te partie roślin, Koppert ułatwia hodowcom tworzenie w swoich uprawach stref bioróżnorodności, które są w stanie utrzymać stałe populacje wrogów naturalnych. W ten sposób promuje się biologiczną kontrolę szkodników poprzez ochronę, dzięki istnieniu tych miniaturowych ekosystemów, w których pożyteczne owady mogą przetrwać i rozmnażać się przez cały cykl upraw pieniężnych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem