Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Lufthansa Cargo leci z 40 milionami róż do Europy na Walentynki

2016-02-11 21:00

Lufthansa Cargo lata obecnie całymi frachtowcami wypełnionymi różami, w gotowości na Walentynki, które odbędą się w najbliższą niedzielę.

W komunikacie prasowym, linie lotnicze Lufthansa Group powiedziały, że będą transportować ponad 1,500 ton wrażliwego produktu w tym roku -  równowartość około 40 milionów róż lub pojemność 16 lotów frachtowcem MD-11. “Lufthansa Cargo zawsze dodaje specjalne loty czarterowe do swojego regularnego rozkładu lotów w lutym - w tym roku z Quito, w Ekwadorze, i kenijskiej stolicy Nairobi, do Frankfurtu - aby sprostać wysokiemu popytowi na Walentynki’” powiedział.

Spółka’ specjalny Fresh/td produkt został opracowany specjalnie do wysyłki produktów łatwo psujących się, takich jak kwiaty i żywność, i ma wszystkie najnowsze urządzenia i wyposażenie, powiedział.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem