Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Naturalne zamgławianie, odpady zmniejszone nawet o 40% dzięki zraszaniu #vocidellortofrutta

2023-01-23 21:00

Natural Misting to firma, która jako pierwsza we Włoszech zainstalowała systemy atomizacji i nawilżania świeżych produktów: technologie nisko-, wysokociśnieniowe i ostatecznie ultradźwiękowe. I robi to w kilku punktach sprzedaży niektórych sieci handlowych, w tym il Gigante, Conad, Cadoro, jak mówi nam kierownik sprzedaży Alessandro Modonesi. Dzięki temu owoce i warzywa w ladach chłodniczych nie ulegają odwodnieniu, a w ekspozytorach w temperaturze pokojowej przedłuża się ich okres przydatności do spożycia, a nawet wyróżnia się ich kolory. Kiedy urodził się Natural Misting?

Firma działa w handlu detalicznym na dużą skalę od dwudziestu lat: ma siedzibę w Pregnana Milanese, gdzie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem